Nasırlı Ayak Tedavisi

Nasırlı Ayak Tedavisi

Nasır, ayaklarımızın maruz kaldığı basınç ve baskıya bağlı olarak oluşur. Yeni oluşan Nasır dışarıya doğru çıkamaz. Aksine baskı dolayısıyla içeriye doğru büyümesini sürdürür.

Bu durum devam ettikçe kişiye sancı ve dayanılmaz ağrılar yaşatır. Sıkça karşılaşılan durumlardan birisi de Nasırın üzerine yapılan asitli bant benzeri malzemelerin kullanılmasıdır. Bilinçsiz şekilde kesmek de Nasırın varlığını ortadan kaldırmaz. Aksine canlı dokulara verilen zarar hem acınızı arttırır hem de yürüme şeklinizi daha çok bozar.

Basma şekli değişen ayaklarımızın farklı yerlerinde başka Nasırlar oluşabileceği gibi, ayak anatomisinin de bozulmasına neden olur.

Myfeet olarak bu durumun tamamen giderilmesini sağlıyoruz.

Acısız bir şekilde uzman dokunuşlarla adeta kabus olan bu Nasırlardan kurtulmanız mümkün. Ayak altında oluşan kalınlaşmış deri, parmak ve çevresinde bulunan Nasırların temizlenmesi, yüksek devirli medikal freze cihazları ve özel elmas, seramik uçlarla bu sorunu ortadan kaldırıyoruz.

Düzenli olarak yapılan bakımlar sonrasında ve Alınacak küçük önlemlerle hem ayak sağlığınıza kavuşmuş olursunuz, hem de yepyeni bir ayak hissi ile mutlu ve Acısız bir hayat sürersiniz.