Hakkımızda

Hakkımızda

MyFeet Hakkımızda

Ayak bakımı konusunda insanların yeteri kadar bilinçli olmaması ve zamanlarda ayaklarda meydana gelen sorunların büyümesi bu insanların yaşamlarını olumsuz etkileyebiliyor. Bu nedenle uzun bir süredir hizmet verdiğimiz sektörde sürekli olarak ayak bakımı konusunda insanların daha bilinçli bir hale gelmesi için büyük çabalar sarf ettik.

Ayak bakımı ve ayak sağlığı konusunda hizmet veren firmamız yalnızca sorunların giderilmesi konusunda değil aynı zamanda bu alanda insanların daha bilinçli bir şekilde hareket etmesine yardımcı oluyoruz. Bakım esnasında kullanılan ürünlerin en iyi kalitede ürünler olmasına özen gösteren çalışanlarımız da yılların deneyimine sahip olan ve gereken sertifikalara sahip olan insanlardır.

Ayak Sağlığınız Bizim İçin Önemli

Ayaklarınızın daha sağlıklı olabilmesi ve gün içerisinde oluşabilecek sorunların giderilmesi için mutlaka birtakım bakımların yapılması gerekiyor. Firma çalışanlarımız müşterilerimize en iyi kalitede ürünler sunuyorlar. Firmada yapılan bakım sonrasında da her müşterinin bilgisi takip ediliyor ve sürekli olarak bizimle iletişim halinde kalmalarına özen gösteriyoruz.

Ayaklarda oluşabilecek kalıcı rahatsızlıkları önceden tespit ettiğimiz için müşterilerimiz birçok sorundan haberdar olmadan sağlıklı bir şekilde yaşamlarına devam edebiliyorlar. Tırnak batığı ya da ayak mantarı olsun her tür rahatsızlık bizim için önemlidir ve mutlaka üzerinde durulması gereken bir sorundur. Bu nedenle her türlü ayak sorununa aynı özen ve titizlikle yaklaşılmasına özen gösteriyoruz.

Ayaklarınızda Ortaya Çıkabilecek Sorunlar

Ayaklara gereken özen gösterilmediğinde ortaya çıkabilecek yüzlerce sorun bulunuyor. Bu sorunların giderilmesi için mutlaka ayaklara özel muamele gösterilmesi gerekiyor. Firmamız müşterilerinin tedavi sürecinde diğer sorunlarla da karşılaşmaları için gereken her konuda bilgilendirilmelerine özen gösteriyor. Ayaklarınız ile yaşayabileceğiniz en basit sorun terleme ya da kötü kokudur.

Bu sorunlar daha çok yanlış ayakkabı seçiminden meydana geliyor. Ancak ayak terlemesi yalnızca yanlış ayakkabı seçiminden değil aynı zamanda hormonsal bozukluklardan da kaynaklanabilir. Bu sorun ile baş etmek sanıldığı kadar kolay değildir. Bu yüzden müşterilerimizin tüm sağlık sorunlarını bilmek zorundayız. Diyabet hastası olan müşterilerimiz için farklı özel hizmetlerimiz bulunuyor. Bu rahatsızlık sonucunda ortaya çıkan ayak sorunları daha büyük çaplı olabiliyor.

Ayaklarda şişme ve yarılmalar meydana geldiği için bu hastalarımız için uygulanan bakımlar biraz daha medikal bakımlardır. Mantar ve nasır oluşumunda oluşan rahatsızlıklarında da her türlü önlemi alıyoruz. Düzenli olarak hizmet aldığınızda son derece iyi sonuçlar elde edebilir ve aynı sorunları bir daha yaşamak zorunda kalmazsınız. Ayak bakımı bu açıdan bakıldığında son derece önemli ve gerekli olan bir hizmettir.

Hizmet Anlayışımız

Ayak bakımı özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Bu sebepten firmamızın çalışanları alanlarında en iyi şekilde eğitim alan ve yılların tecrübesi ile hizmet veren uzmanlardır. Ayak bakım uzmanlarımız sizlerin ihtiyaç duyduğu her türlü ürünü kullanarak bakım sürecini tamamlayacak ve rahatsızlık durumunuzu da sürekli olarak takip edeceklerdir. Firmamızda bakım sürecinde kullanılan ürünler Sağlık Bakanlığı onaylı ürünlerdir. Herhangi bir alerji ya da kaşıntıya sebebiyet vermeyecek türden ürün seçimi yapıyoruz. Ayak bakımı ve sağlığı konusunda insanların büyük sorunlar yaşamamasına özen gösteriyoruz.

Özellikle de sorunları olan müşterilerimizde bunların büyümeden kısa süre içerisinde giderilmesine dikkat ediyoruz. Verilen hizmetler içerisinde medikal ayak bakımı, tırnak bakımı, nasır bakımı, çatlakların giderilmesi, siğil bakımı, diyabetli ayak sorunları,  hamile hanımlarda ayak bakımı gibi konularda hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti ve gizliliği ise ilk sırada gözettiğimiz hizmet politikamızdır.